Sohbetci’de Sohbet Etmek

Sohbetci’de Sohbet Etmek

Sohbete bugün dünün izi olarak ağır beynim, zorla bugünü taşımaktayım yarına ha yarın ne olur muamma.

Sohbetci de Sohbette dün çok yoruldum, biri varki bana benim hayatımın hesabını soruyor bu hakkı nasıl bulur kendinde onuda anlamış değilim. bu nasil bir döngü insanlar nasıl sormadan başkaların hayatına hükmetmeye kalkar kimsin sen benim nazarımda benim gibi bir kulsun saygımda yaratandan ötürüdür bu sana bana hükmetme hakkını vermezkı, ben seni hayatıma almıyorum ki sen neyin hesabını soruyorsun.

Çok kızgınım bugün hele bir söz var (ben sana güveniyorum ama çevreye güvenmiyorum)bu en dengesiz cümledir benim nazarımda, bence sana güvenmiyorum demenin başka üslubudur çünkü bana güvensen başkalarınında beni etki altına alamı canı bilirsin. Benden eminsen başkaları umurunda olmaz, benmi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama bence aynen bu demektir (sana güveniyorum ama çevreye güvenmiyorum).

Bir insan istemesin yeterki yapamayacagı hiç bir şey yoktur yapılanların bir çoğuda baskıdan dolayı intikamdır, onun için insanlara hükmetmeye değilde anlamaya çalışmak gerekir o zaman hayati hem kendine hemde karşıya çekilmez etmezsin.

Sohbet edemiyorsan hep çekişmeli biri isen kim katlanır sana? önce kendini sorgula sonra karşıyı.

Birde sohbette her lafı üzerine alınanlar var, bunlarda kendileri ile sorunlu insanlar çünkü ben kendimi bilirim neden her denileni üzerime alınimki hiç umursamam o yapıdaki insanları. Bir diyeceği varsa açıkça söyler insan zaten neden her lafın altında bir şey aramak gerekiyor ki.

Sohbetci dE Sohbete uzağım bugün kendime firardayım bugün çok asabiyim bugün, onun için uzak duruyorum insanlardan kimseyi kırmamak adına.

Özel Bir Chat Sohbet Sitesi

Merhaba günümüzde pek çok site makale yazarlarımızın yapmış olduğu chat sohbet platformlarında yazmış olduğun binlerce chat sohbet veya arkadaşlık sitesiadına onlarca makale yazmaktalar ve bunların bir çoğu herkesin kendi web sayfalarında ziyaretçi artırmak adına veya ziyaretçilerine bilgi aktarmak adına yapmış olduğu makalelerdir, kimse kendi web sayfasında, veya bulunduğu web sayfasında bir arkadaşının veya kendi başından geçen Özel bir sohbet ‘i hiç bir zaman anlatmadı, ben bu gün bir farklılık yaratıp zamanında kendi arkadaşımın başından geçen uzun bir olayı özet yaparak, değerli okurlarımıza anlatacağım bu arkadaşımla yapmış olduğum özel bir sohbet adındaki makalemi ilk kez sitemizde yayınlıyorum. Ve yayınlamış olduğum bu makalede. Takma  Isım  ile ilerlemek istiyorum.

1990 Yılında özel bir sektörde çalışma arkadaşı edindiğim muhteşem bir arkadaşım vardı adı Sibel, O zamanlar kendisi firmamızın hem güzel  hemde de çok zeki bir kızı idi, bir gün bununla tanışmak için yanına yaklaştığımda, bana kendisinin bir gün gerçekten iyi bir konumda ve bir çok insanında emrinde olacağını söylemişti Sibel. Bende O dönemler pek kale almadım açıkçası bana dışarıda güzel bir yemek yeme teklifinde bulundu, Sohbet eder açılırız demişti. Özel bir sohbet için güzel bir mekana gittik, Önce bana ailesinden bahsetti biraz, ailesinin çok muhafazakar birisi olduğundan bahsetti Sibel‘in kendisi de tesettürlü gerçekten efendi bir kız idi. Babası hukuk birosu vardı, Abisi de Özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyordu. Ailesinden bahsederken sanki ailesine karşı bir soğukluk sezdim ve sordum, ”Sibel ailen ile senin bir problemin mi var neden soğuk anlatıyorsun aileni ? ”  Bana kendisinin aslında üvey bir evlat olduğunu, ve annesi ve babasının aslında, yengesi ve Amcası olduğunu söyledi. Şaşırdım kulaklarım fazlasıyla açıldı Sibel ‘in aslında bilmediğim o kadar Özel yanları varmış ki o an onu anladım. Sonra şaşırarak ”nasıl yani Sibel ? ”  dedim. Daha 9 aylıkkenSibel  ailesi uzun bir yolculukta İstanbul ‘a gelirken yolda trafik kazası geçirerek hayatını kaybediyor ve amcası ‘da sahip çıkıyor. Büyütüyor Okutuyor ve güzel bir mevkiye konumlandırıyor. Bu duyduğum gerçekten çok acıklı bir haber’i idi. Aslında ben daha neleri olduğunu merak ediyordum. Ve sordum, ” Senin bilmediğim daha ne yanların var ? ” Daha dur dedi bana sana anlatacaklarım duydukların kadar şaşırtıcı. Ve konumuza devam ettik, Aslında beni büyüttüler, Beni okuttular, beni çok iyi yaşattılar, fakat benim onlardan beklentim beklediklerim bunlar değildi ben onlardan bunlar yerine istediğim ufacık bir Sevgi idi bana bunu vermediler, her şeyin para ile çözüle bileceğini zannettiler ama o şekilde istedikleri gibi değildi bazı durumlar para dan daha önemli idi fakat düşünemediler. Dedi ve Konusuna devam etti,

İslami Chat Sohbet Oyun Kanalı

İslami chat sohbet denildiğinde, aklımıza gelen tek şey, chat sohbet odalarının içeriğinde, acaba kuran’mı okunuyor, veya sohbet ‘mi veriliyor böyle değil arkadaşlar, chat sohbet sitelerinde, oyun botları ve benzeri sistemler mevcuttur, bu Oyun botları soru cevap şeklinde ilerler, ve Oyun botu  soru sorar, kullanıcı yanıtlar böylelikle hem soruları yanıtlarsın, hemde oyun oynamış olup zaman geçirmeye neden olur. Bilgilenmesi de karın tabi ki..  Bedava Oyun Oyna botlarından sonra,  İslami chat sohbet odalarımızda, sofi diye adlandırdığımız, kişiler oluyor. Bu kişiler dini chat sohbet bilgisi gerçekten iyi olan kişiler, bunlar Sohbet odaları genelinde, bilgilerini paylaşıyorlar, sorular soruluyor cevaplar alınıyor, bu esnada kişiler hem bilgileniyor, hemde islami sohbetkatkısında bulunuyor. Öğrenmemek bilmemekten daha ayıptır bunu hiçbir zaman unutmayalım..

Sivas Chat Sohbet Odaları

Sivas Chat Sohbet Odaları

Merhaba, Değerli ziyaretçilerimiz bugün’ki konumuz Sivas chat sohbet odaları hakkında bir kaç bilgi ve paylaşım yapalım, günümüzde herkes biliyor ki, sivas denince akıla gelen meşhur sivas kangal köpekleridir. İnsanlar sadece sivas’ı  kangal ‘ı ile tanır. Halbuki bir çok bilmediğimiz yönleri de vardır, bunlardan bir kaç tanesini dile getirelim, örneğin meşhur ipek yolu üzerinde bulunan sivas sınırları içerisinde zengin tuz yataklarıyla da yıllarca anadolu’nun tuz deposu olmuş 16. ve 17. yüzyıllarda tam 20 adet büyük tuzların faliyet halinde olduğunu biliyor muyduk ? Veya yemek çeşitlerinden, Hambal diğer adıyla Hingel, Sivas Yöresine ait enfes lezzetlerden birisidir. Dışı yumuşacık içi patatesli baharatlı harçla dolu yoğurtlu ve salçalı sos eşliğinde servis edilen ve ayrıca bol tereyağı kokusuyla iştahları açan hamurlu bir Hambal diğer adıyla Hingel, Sivas Yöresine ait enfes lezzetlerden birisidir. Dışı yumuşacık içi patatesli baharatlı harçla dolu yoğurtlu ve salçalı sos eşliğinde servis edilen ve ayrıca bol tereyağı kokusuyla iştahları açan hamurlu bir Lezzet olduğunu peki? Ya anadolu sohbet’i ? Meşhurdur. İnsaları çok cana yakın, sohbetleri koyu. Koyu sohbetlerimizin olduğu sivas chat sohbet odalarımızda yerinizi almak istemezmisiniz?

Ankara Chat Sohbet Odaları

Yonca chat sohbet yapalım dediğiniz bir web sitemi arıyorsunuz? Chat Sohbet ve chat aramaları için kullanıcılarına hizmet veren, sohbet odaları üzerinde muhabbet edilmesi için yayın yapan Türkiye’nin en iyi sohbet sitesidir. Çet Sohbet Odaları, Chat odaları bulunmaktadır.  Ayrıca büyük illerimiz İstanbul Ankara İzmir sohbet – chat odaları yer almaktadır.

Ankara sohbet odaları da bu sitelerden birdir. Ankaralılar bu siteye üye olarak buradaki kişilerle konuşma imkanına kavuşmaktadırlar. Bu sayede oluşan samimi sohbetler sonucunda arkadaşlıklar elde edilmektedir. Bu arkadaşlıklardan oluşan sıcak dostluklar da kurulmaktadır. Ankara sohbet odalarındaki kişiler burada konuşarak kendilerini tanıtma ve karşılarındaki kişileri tanıma fırsatı elde etmiş olmaktadır.

En Güzeli Chat ve Sohbet

Kendimizi boş buldugumuz zaman hemen chat sohbet kanallarindayiz. Bizlerde
alişkanlik olmuş.  En büyük temellimiz güzel hoş vakit geçirmek. Ama kimi zaman
iyi, kimi zaman kötü bazen ister istemez sıkılıyoruz. belli bir nedeni yok ama
En Güzeli Chat ve Sohbet. İnsanin kendini anlayan biri ile chat yapmasi zaten ayri
bir güzelliktir.

Platonik Aşk Sohbet

Merhaba bu gün aklıma takılan bir konu platonik aşk .Platonik sözcüğü ünlü
düşünür platondan alınmış,Gerçekte var olmayan düşte kalan karşılıksız aşk.
Sohbet in müdavimlerinden olan ama özel sohbetimiz olmayan bir bey dediki
ben seni olduğun gibi seviyorum nasıl dedim ben sen varsın diye katılıyorum
sohbete dedi samimi duygulardan bahsetti genelde,Arkadaşlar sohbet bu güzel
edin sohbetinizi herkes ayni duygularda olamaz bence bu bir kendi kendini
aldatmaktır.

Sohbette takıntılı olmayın bilgisayarı kapadınız mı gerçek hayata dönüyorsunuz. Gerçekçi olun biraz Platonik aşkların reel hayatta cinayetlere  bile mahal verdiğini biliyoruz.Yapmayın etmeyin insan olarak ilgi göstermek hal hatır sormak insancıl olmak çok güzelde.Ama platonik aşk deyince orda durun Aşk iki kişi birbirine sevdalanırsa güzel saf temiz oda olamıyacığına göre Böyle saplantılı duygulardan arının güzel sohbetler edin arkadaş olun ama benden de bu duyguyu taşıyanlar uzak olsun,Sevmek için aşık olmaya gerek yok İnsanca yara’dandan ötürü sevin..

Mynet Chat Sohbet Odaları

Türkiye’nin en eski ve köklü siteler’den birtanesi olan maynet sohbet sitesi olarak sizlere sohbet kanallarimiz üzerin’den üyeliksiz sohbet hizmetini veriyoruz.

Mynet chat sohbet siteleri üzerine kurmus oldugumuz Arkadaslik sohbet odalarimiza sizler de giris yapabilirsiniz. Son zamanda sayisi artan sohbet ve chat siteleri artik eskisi gibi saglikli ve kaliteli bir sekilde sohbet hizmeti vermezse dahi, en eski sohbet sitesi olan mynet sitesi üzerin’den sizlere daha canli ve gayet güzel kaliteli bir ortamda sohbet hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Türkiye’nin en iyi eglence ve chat siteleri olarak sizlere neseli ve birbirinden güzel eglence dolu keyifli bir sohbet hizmeti sunan Yonca Chat sohbet sitemiz üzerin’den sizler de Türkiye’nin ve Avrupanin bir numarali Arkadaslik sohbet platformumuza giris yapabilirsiniz.

Sitemiz tamamen Arkadaslik ve Sevgi siteleri üzerine kurulmus en iyi Bay ve Bayan sohbet Arkadaslik sitesidir.

Mynet sohbet odalarimizda sizler de dilediginiz kanallarimizda muhabbet edebilirsiniz. Oyun, soru cevap eglence Ask, siir Radyo kanallarimizda birbirinden güzel sohbet’ler sizleri bekliyor.

Mynet sohbet odalarimiz’da dilediginiz gibi kendi yas ve zevklerinize uygun Arkadasliklar kurabilirsiniz. Aradiginiz realdeki Bayan Arkadasinizi bulamadiysaniz belki sanal internet ortaminda eski mynet sohbet sitemiz de bulabilirsiniz.

Sanal internet Askiniz bizim sitemiz sayesinde olsun. Bizim sizlere vermis oldugumuz üyeliksiz ve ücretsiz chat sohbet sitemize sizler de giris yaparak birbirinden güzel yepyeni dostluklar kurabilirsiniz.

Türkiye’nin en cok tutulan eglence ve sohbet sitemize sizleri de bekliyoruz. Unutmayiniz sizlere vermis oldugumuz mynetsohbet hizmetimizde giris yaptiginiz sohbet kanallarimizda lütfen düzgün ve seviyeli bir sekil de sohbet ediniz. Unutmayiniz sizleri yapilmasini istemediginiz hal ve hareketlerinizi sizlerde karsinizdakilere yapmayiniz. Unutmayiniz ki, sanal bile olsa her Klavye ve Bilgisayarin arkasinda bir insan yasamaktadir. Lütfen maksadimiz kahve bahane sohbet sahane olsun.

Mynet sohbet siteleri olarak turkchat ailesi olarak herkeze hos sohbetler diliyoruz.

İstanbul Chat Sohbet Odaları

Kaliteli ve güzel bir sohbet anlayışı ile sizlere bugüne dek, hep en iyi arkadaşlık ve ciddi bir dostlu kurmak istiyen kullanıcılarımıza en iyi şekil de hizmet verdik, vermeye de devam edecez.

Bugün ki konumuz Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul chat sohbet arkadaşlık ve dostluk üzerine sitemizde bu konuda sizlere hizmet vermek için bu konumuzuda eklemeyi uygun gördük.

En iyi arkadaşlık ve eğlence üzerine sizlere vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda artık Türkiye’nin her bölgesi için bütün şehir ve ülkelerin arkadaşlık üzerine sohbet bölüm tanıtım amaclı bu kategorimiz üzerinde sizlere paylaşımlara devam edecez.

İstanbul yada civar semtlerinde yaşıyorsanız ve burada kendinize iyi ciddi bir arkadaşlık arayışında iseniz sizleri de sohbet kanallarımıza davet ediyoruz. Sitemiz tamamen arkadaşlık ve dostluk aşk, Sevgi üzerine kurulmuştur.

İstanbul çet sohbet odalarımıza sizler de Google üzerinden giriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi arkadaşlık arama, sevgili bul, sevgili kız arkadaş arıyorum diyenlerin sitesi olarak sizlere bu doğrultuda hizmet vermekteyiz.

Sitemize İstanbul, Antalya, Ankara, Mersin, Bursa, Konya, Kayseri, Trabzon, Diyarbakır ve Batman gibi şehirler üzerinde sitemize giriş yapan erkek ve kızlarla sitemiz üzerinde tanışıp güzel bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Sitemizin genel amacı sizlere en iyi şekil de sevgili ve arkadaş edinmeniz acısından sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet vermektedir.

İstanbul’da kendine kız yada aynı şehir de yaşayan erkek arkadaş arayan kızlarla özel bir şekil de açmış olduğumuz İstanbul sohbet odaları’na sizler de giriş yapabilirsiniz.

Seviyeli ve ciddi bir şekil de sizleri de muhabbet odalarımıza bekliyoruz. Birbirinden güzel sohbet sayfamız üzerinde sizler de istanbul’da yaşayan kızlarla tanışabilir, ileriye dönük güzel bir birliktelik mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Sitemize giriş yapmak icin ana sayfamızda bulunan sohbet adresimize tıklayıp kendinize ait bir takma isim rumuz (Nıck) almanız yeterli olacaktır. Burada isterseniz kendi isminizi yazabilir, dilediğiniz şekilde takma bir isim de yazıp Chat odalarımıza bağlan demeniz yeterli olacaktır. Girmiş olduğunuz odalarımızda sizlerın karşısında isim Nick Status çıkacaktır burdaki isimlerden Uygun olan gözünüze çarpan ilk ismi secip mausunuzla çift tıklayıp isterseniz özel bire bir sohbet edebilir, isterseniz Kanal genelinde toplu bir şekilde herkeze açık bir muhabbet ortamında sohbet edebilirsiniz. Burada sohbet’ini beğenip hoşunıza giden kişi ile özel girüşme yapıl Skype yada Telefon ev adresi özel bilgilerini karşılıklı güven içerisinde birbirinize verbilirsiniz. Daha iyi yakından birbirinizi görüp tanışmanız için.

Unutmayınız sizlere vermiş olduğumuz kaliteli bu arkadaşlık ortamına sizler de ulaşmak icin bizleri Google arama motorunda bulma kve bizlere ulaşmak için Yonca Sohbet.NET  yazmanız yeterli olacaktır. Seviyeli ve ciddi bir arkadaşlık sevgili arayan bütün İstanbul Chat kullanıcılarımızı sitemiz de görmekten büyük mutluluk duyarız.

Hoşca kalınız.

 

Erzurum Chat Sohbet Odaları

Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Erzurum, bu bölgeninde en büyük şehridir. Dadaşlar diyarı olarak da bilinen Erzurum, kış turizmi yönündende zengin bir ilimizdir. Tarih boyunca bir çok uygarlığı toprakları üzerinde barındırmıştır. Erzurum ilinin plaka numarası 25’dir.

Palandöken’in eteklerinde kurulu bu hoş şehri gezerken, tarihi bir çok eseri de görebilirsiniz. Kış sporlarının en önemli merkezlerinden biri olan Palandöken kayak merkezini de mutlaka ziyaret etmelisiniz. PekiErzurum’un nesi meşhur? Erzurum’da nerelere gidilir diye soracak olursak. Erzurum’da ki en meşhur yer, yukarıda bahsettiğim Palandöken Kayak Merkezidir. Bunun dışında, Atatürk Üniversitesi, Çifte Minareli Medrese, Çoruh Vadisi, Balıklı Köyü gibi yerleri mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.

Aslında bizler Erzurum’u soğuğu ile biliriz ama, Erzurum’un yazıda kışı da ayrı güzeldir. Yazları çok sıcak olmaz serin olduğundan rahatlıkla gezebilirsiniz. Kışı ise alışan insanlara göre, çok da sıkıntı değildir.

Erzurum Sohbet Odalarında, Erzurum hakkında daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. Erzurum Kızları ve Erkekleri ile sohbet edebilirsiniz. Erzurum ve ilçeleri için hazırlanmış Chat sayfamızda dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Erzurum’un güzel ve sıcak kanlı insanlarına bedava Sohbet imkanı sağlayan sitemize bekleriz.

Dadaşlar sohbeti de, muhabbeti de sever, Erzurum Sohbet Sayfasında, arkadaşlıklar edinip kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz müzikleri dinlemeniz için Radyomuz bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ulaşıma sahip bu güzel Erzurum’a İnternet aracılığı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.