Erzurum Chat Sohbet Odaları

Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Erzurum, bu bölgeninde en büyük şehridir. Dadaşlar diyarı olarak da bilinen Erzurum, kış turizmi yönündende zengin bir ilimizdir. Tarih boyunca bir çok uygarlığı toprakları üzerinde barındırmıştır. Erzurum ilinin plaka numarası 25’dir.

Palandöken’in eteklerinde kurulu bu hoş şehri gezerken, tarihi bir çok eseri de görebilirsiniz. Kış sporlarının en önemli merkezlerinden biri olan Palandöken kayak merkezini de mutlaka ziyaret etmelisiniz. PekiErzurum’un nesi meşhur? Erzurum’da nerelere gidilir diye soracak olursak. Erzurum’da ki en meşhur yer, yukarıda bahsettiğim Palandöken Kayak Merkezidir. Bunun dışında, Atatürk Üniversitesi, Çifte Minareli Medrese, Çoruh Vadisi, Balıklı Köyü gibi yerleri mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.

Aslında bizler Erzurum’u soğuğu ile biliriz ama, Erzurum’un yazıda kışı da ayrı güzeldir. Yazları çok sıcak olmaz serin olduğundan rahatlıkla gezebilirsiniz. Kışı ise alışan insanlara göre, çok da sıkıntı değildir.

Erzurum Sohbet Odalarında, Erzurum hakkında daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. Erzurum Kızları ve Erkekleri ile sohbet edebilirsiniz. Erzurum ve ilçeleri için hazırlanmış Chat sayfamızda dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Erzurum’un güzel ve sıcak kanlı insanlarına bedava Sohbet imkanı sağlayan sitemize bekleriz.

Dadaşlar sohbeti de, muhabbeti de sever, Erzurum Sohbet Sayfasında, arkadaşlıklar edinip kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz müzikleri dinlemeniz için Radyomuz bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ulaşıma sahip bu güzel Erzurum’a İnternet aracılığı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın